Yurt Halıları

Firmamızın yılların getirdiği birikim ve tecrübeli personeli sayesinde uzmanlaşmış olduğu alanlardan biri de yurt halısı modelleridir. Yurt halıları; kalabalık ve yoğun insan trafiği olan ortamlarda kullanıldıkları için dayanıklı olmaları ve pek çok birey bir arada bulunduğu için insan sağlığı açısından uygun olmaları büyük önem taşımaktadır. Diğer tüm ürünlerimizde olduğu gibi yurt halılarımızda da sağlamlıktan ödün vermemek ve onları bir kez alıp, yıllarca kullanmanızı sağlayabilmek için her zaman en kaliteli hammaddeleri kullanmaya özen gösteriyoruz. Tüm ürünlerimiz gibi yurt halılarımızda da siz değerli müşterilerimizin memnuniyet ve beğenisine uygun, kaliteli, işlevsel, uzun ömürlü, yanmaz, dayanıklı, anti-statik, anti-alerjik, sağlıklı ve şık pek çok model sunuyoruz.
Yavuz Cami Halıları olarak yurt halısı çeşitlerimizin tamamının özelliklerini en üst seviyede tutuyor ve şu detayları aynı anda kullanıma sunuyoruz:
  • Hijyen: Yurtlar toplu kullanım alanlarıdır. Kimi zaman onlarca kimi zaman yüzlerce kişiye ev sahipliği yapmaktadır. Dolayısıyla bu kadar kişi tarafından her gün defalarca halılara basılmaktadır. Kullanım yoğunluğundan ve çok sayıda farklı kişinin kullanımından dolayı yurtlardaki her eşyanın kolay temizlenebilir, leke tutmayan, anti bakteriyel özellikte olması gerekir. Firmamızın yurt halılarında birinci sınıf materyaller kullanılmakta, leke tutmayan, kolay temizlenebilen ve bakteri, mikrop üretmeyen yapıdadır. Böylece yurtlarınızı temiz tutmanız ve hijyenik kalmasını sağlamanız çok daha kolay olacaktır.
  • Dayanıklılık: Yurtlardaki halılar çok yoğun bir kullanıma maruz kalırlar. Dolayısıyla bir yurt halısının dayanıklı olması, uzun süreli ve yoğun kullanıma uygun olması gerekmektedir. Aynı zamanda renklerinin, desenlerinin canlılıklarını kaybetmemesi, uzun süre herhangi bir solma yapmaması talep edilmektedir. Beğeniye sunmuş olduğumuz yurt halılarının tamamı birinci sınıf malzemelere sahiptir ve uzun yıllar herhangi bir deforme ya da solma olmadan kullanılmaya devam edilecektir.
  • Kaliteli işçilik: Yurt halılarının kalitesi için sadece materyal kalitesi yetmez. En az onun kadar işçiliğinin de kaliteli olması gerekir. İşçilik hem üretim aşamasında hem de montaj aşamasında en iyi biçimde olmalıdır. Yılların bilgi, birikim ve deneyimiyle çalışmalarımıza devam ediyoruz. Alanında deneyim sahibi, tecrübeli, özverili, kendini sürekli geliştiren bir kadroyla çalışıyor, uzmanlığımızı yaşam alanlarınıza taşıyoruz. Uygun fiyat: Yurtlar metrekare olarak oldukça geniş alanlardır. Bu nedenle yurtlardaki halıların aynı zamanda uygun fiyatlı olmalı istenir. Bizler daima en avantajlı fiyatlandırmaları yapıyor, yurtlarınızı bütçenizi yormadan donatmanıza yardımcı oluyoruz.
  • Estetik: Yurt halıları yurtların dekorasyonunda en temel parçalardır. Bu nedenle bir halının renkleri, işlemeleri, motifleri, modelleri ile de öne çıkması, tercihlerinizi, zevklerini yansıtmalıdır.

    Tasarımlarımızda şıklığa ve zarafeti son derece dikkat ediyor, birbirinden güzel yurt halılarıyla yurtlarınıza gönlünüzce dekore etmenizi sağlıyoruz.