S.S.S.

Romabutik.com güvenli mi?

Romabutik.com’dan alışveriş yapmak için kullanacağınız internet bağlantısı, SSL adı verilen ve dünyaca ünlü önemli bir güvenlik sistemi üzerinden kurulur. Alışverişleriniz, kullanıcı ile Romabutik.com arasında güvenli bir ağ kuran bu sistem üzerinden açık vermeden yapılır.  Böylece üçüncü kişilerin, sizinle Romabutik.com arasına girmesine kesinlikle izin verilmez. Dolayısıyla da sizin bilgilerinize başka kişiler asla ulaşamaz.

Ürünü kolayca iade edebilir miyim?

Romabutik.com’dan yaptığınız tüm alışverişlerinizi 7 gün içinde kolayca iade edebilirsiniz.

Kargo takibini nasıl yapabilirim?

Hesabınıza giriş yaptıktan sonra “Siparişlerim” sekmesine gelip takibini yapmak istediğiniz siparişinizi görüntüleyebilirsiniz. Eğer siparişiniz kargoya verildiyse kargo takip numaranız burada paylaşılacaktır. Dilerseniz 0850 532 71 61 numaralı müşteri hizmetlerimizi arayarakta siparişiniz hakkında bilgi alabilirsiniz.

Siparişim ne zaman kargoya verilir?

Ürünleriniz, siparişi tamamlamanızın ardından en geç 48 saat içinde kargoya verilir.

Ya memnun kalmazsam?

Eğer ürünlerimizden memnun kalmazsanız 7 gün içinde kolayca iade edebilirsiniz. Ücretiniz 3 gün içinde tarafınıza iade edilir.

Ara www.romabutik.com

Giriş Yap

Hesap Oluştur

Kişisel verileriniz, bu web sitesindeki deneyiminizi desteklemek, hesabınıza erişimi yönetmek için kullanılabilir. Daha fazla bilgi için : gizlilik ilkesi.

Password Recovery

Parolanızı mı unuttunuz? Lütfen kullanıcı adınızı ya da mail adresinizi yazın. Size şifrenizi sıfırlamanız için bir link göndereceğiz.

Sepetim (0)